Nalezeny 3 výsledky hledání

od lenickaz
12 lis 2012, 10:30
Fórum: Položit otázku
Téma: červené budovy za zdí města
Odpovědi: 4
Zobrazení: 8480

Re: červené budovy za zdí města

Wyfre píše:Nemůže ti je jen tak vzít. Je to společná obec a jak se říká, kdo dřív přijde ten dřív mele. Postavil je rychleji. Pokud je chceš ty, musíš mu je zničit.
Odpadlík se da zrušit za perly nebo po týdnu skončí.
No dobře, skusím to a budu odpadlíkem.
od lenickaz
12 lis 2012, 10:20
Fórum: Položit otázku
Téma: červené budovy za zdí města
Odpovědi: 4
Zobrazení: 8480

Re: červené budovy za zdí města

Wyfre píše:Musíš zaútočit na "spoluhráče" s cílem ničení budov a budovy mu zničit a posléze si tam postavit vlastní.
Ale to stanu odpadlíkem. On se odpadlíkem nestal, když mi je převzal?
od lenickaz
12 lis 2012, 09:55
Fórum: Položit otázku
Téma: červené budovy za zdí města
Odpovědi: 4
Zobrazení: 8480

červené budovy za zdí města

Ahoj,
chtěla by jsem získat nazpět do svého vlastnění budovy za obvodem města. Vlastní je jiný hráč. Je stejné rasy a já nevím, jak se k budovám dostat.
Prosím jakým způsobem si je zpětně přivlastním?
Dík Vaše hráčka