No dobře, skusím to a budu odpadlíkem.Wyfre píše:Nemůže ti je jen tak vzít. Je to společná obec a jak se říká, kdo dřív přijde ten dřív mele. Postavil je rychleji. Pokud je chceš ty, musíš mu je zničit.
Odpadlík se da zrušit za perly nebo po týdnu skončí.
Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 12 lis 2012, 10:30
- Fórum: Položit otázku
- Téma: červené budovy za zdí města
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 8480
Re: červené budovy za zdí města
- 12 lis 2012, 10:20
- Fórum: Položit otázku
- Téma: červené budovy za zdí města
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 8480
Re: červené budovy za zdí města
Ale to stanu odpadlíkem. On se odpadlíkem nestal, když mi je převzal?Wyfre píše:Musíš zaútočit na "spoluhráče" s cílem ničení budov a budovy mu zničit a posléze si tam postavit vlastní.
- 12 lis 2012, 09:55
- Fórum: Položit otázku
- Téma: červené budovy za zdí města
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 8480
červené budovy za zdí města
Ahoj,
chtěla by jsem získat nazpět do svého vlastnění budovy za obvodem města. Vlastní je jiný hráč. Je stejné rasy a já nevím, jak se k budovám dostat.
Prosím jakým způsobem si je zpětně přivlastním?
Dík Vaše hráčka
chtěla by jsem získat nazpět do svého vlastnění budovy za obvodem města. Vlastní je jiný hráč. Je stejné rasy a já nevím, jak se k budovám dostat.
Prosím jakým způsobem si je zpětně přivlastním?
Dík Vaše hráčka